Notice: Trying to get property of non-object in /home/priekabo/www/plugins/content/admirorgallery/admirorgallery/classes/agGallery.php on line 353

OLRA-1 versija B

Priekaba PVC (pripučiamos) ir plastikinėms valtims

Techniniai priekabos duomenys:

Ilgis – 4,6 m.

Plotis – 1,6 m.

Svoris – 140-150 kg.

Bendroji masė – 450 kg.

Maksimalus valties ilgis standartinei priekabai – 4,2 m. Galimas prailgintas variantas 4,6 m. ilgio valčiai.

Pakaba: lingės su amortizatoriais arba torsioninė (galima pasirinkti). Lingių stiprumas parenkamas pagal valties svorį, todėl pakaba yra minkšta. Ašis hermetiška – galima įvažiuoti į vandenį.

Galinių žibintų panelė nuimama, todėl su priekaba galima įvažiuoti į vandenį. Galimas variantas su hermetiškais "LED" žibintais tada į vandenį bus galima nuvažiuoti ir nenuėmus galinės panelės. Žibintai montuojami su apsaugom nuo sudaužymo.

Priekabos gaminamos su reguliuojamais ritinėliais ir reguliuojamomis atramomis, todėl tinka visiems PVC ir plastikinių valčių modeliams. Mūsų gaminamose priekabose valtis galima transportuoti nenuėmus jos variklio, nes yra atrama variklio kojai.

Priekabos rėmas cinkuotas, gaminamas iš stačiakampio vamzdžio ir komplektuojamos su gražaus dizaino, lenkų gamybos sparnais (purvasaugiais) ir naujomis padangomis. Ratai R13. Pagal pageidavimą komplektuojama su atsarginiu ratu.

Priakaboms suteikiami VIN numeriai, išduodami dokumentai registravimui valstybės įmonėje "Regitra" (padedame sutvarkyti visus formalumus).

Priekaboms suteikiama garantija

olra-1verB_1.jpgolra-1verB_2.jpgolra-1verB_3.jpgolra-1verB_4.jpgolra-1verB_5.jpg